SAMOLEPICÍ ETIKETY a FLEXIBILNÍ OBALY

Samolepicí etikety jsou dynamicky se rozvíjejícím způsobem označování produktů. Díky možné kombinaci různých materiálů a lepidel splňují samolepicí etikety požadavky různých průmyslových odvětví pro označování zboží.

Výrobu samolepicích etiket a flexibilních obalů realizujeme na nejmodernějších digitálních a UV flexotiskových strojích. Díky těmto technologiím jsme schopni vyrábět a dodávat od malých množství až po vysoké průmyslové náklady, vždy v-prvotřídní kvalitě.

SAMOLEPICÍ ETIKETY

► Bez tisku na kotouči pro thermo a thermotransferový dotisk, v arších pro dotisk v laserových tiskárnách.

► S tiskem na kotoučích, v archu případně jednotlivě vysekané.

FLEXIBILNÍ OBALY

► Shrink sleeve - smrštitelné rukávové etikety, vrstvené kombinace materiálů

► Komplexně dle požadavků na vlastnosti obalu, jako je světlopropustnost, tepelná odolnost, úpravy pro přímý styk s potravinami, šetrnost k životnímu prostředí

MOŽNOSTI ZUŠLECHTĚNÍ

  • UV lak parciálně i celoplošně
  • UV laminace
  • Horká ražba
  • Eliminace lepidla
  • Oboustranný tisk (tisk do lepidla)
  • Sítotisk

REALIZACE

Probíhá jak na industriálních strojích (samolepící etikety v kotoučích, shrink sleeves, flexibilní obaly), tak na archových tiskových strojích a-velkoformátových plotterech. Tím jsme schopni Vám zaručit tu nejvyšší kvalitu tisku na různé materiály počínaje papírem, foliemi (PE, PP, PVC, PET) až-k metalizovaným materiálům a shrink sleeve foliím.

Vzhledem k našemu celistvému zaměření jsme schopni Vám nabídnout spolupráci od počátku vývoje výrobku, jeho grafické podoby a obalu až po realizaci tisku optimální technologií.